"О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Беларан на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 464
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 107. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Беларан на 2021 - 2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 464 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8118) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Беларан на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 31 999,3 тысяч тенге;
налоговые поступления - 1 243 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала-0 тыс. тенге;
поступление трансфертов - 30 756,3 тыс. тенге;
2) затраты – 32 022,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование-0;
бюджетные кредиты-0;
погашение бюджетных кредитов-0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0;
приобретение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 464 "2021-2023 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 107 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 464 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8118 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –31 999,3 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 243мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 756,3 мың теңге;
2) шығындар – 32 022,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;