О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сапак на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 480
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 119. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Сапак на 2021-2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 480 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8102) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сапак на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 038тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 310 тысяч тенге;
Неналоговые поступления– 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 21 728 тысяч тенге, из них
2) затраты – 23 833,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
3) дефицит (профицит) бюджета– -795,3 тысяч тенге;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 480 "2021-2023 жылдарға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 119 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 480 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8102 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –23 038 мың теңге;
салықтық түсімдер –1 310мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері –21 728мың теңге;
2) шығындар –23 833,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;