О бюджете сельского округа Беларан на 2022-2024 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 191. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Беларан на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 306 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1 665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41 641 тысяч тенге;
2) затраты – 43 306 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2022-2024 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 191 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Беларан ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 306 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 41 641 мың теңге;
2) шығындар – 43 306 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета– 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 09.09.2022 № 290 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Беларан на 2022 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б.Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "29"декабря 2021 года № 191
Бюджет сельского округа Беларан на 2022 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 09.09.2022 № 290 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Беларан ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б.Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 191 шешіміне 1-қосымша
Беларан ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті

от "29" декабря 2021 года № 191
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Беларан на 2022 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2021 жылғы "29" желтоқсандағы № 191
шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Беларан ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру