О бюджете сельского округа Сазды на 2022-2024 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 197. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сазды на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 625 тысяч тенге;
налоговые поступления – 1000 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0;
поступление от продажи основного капитала - 32 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 593 тысяч тенге;
2) затраты – 41 879,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

2022-2024 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 197 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Сазды ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 625 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 593 мың теңге;
2) шығындар – 41 879,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

5) дефицит (профицит)бюджета – - 254,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 254,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26.05.2022 № 261 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сазды на 2022 год согласно приложения 4.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -254,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 26.05.2022 № 261 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Сазды ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 197
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сазды на 2022 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 197 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Сазды ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру