О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №543 "О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 июля 2021 года № 66. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 543 "О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под № 7977) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новый редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 465724,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77427 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 388297,9 тысяч тенге;
2) затраты – 528475,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62750,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62750,4 тысяч тенге.".
Подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 75583,8 тысяч тенге.".
"2) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 7410,1 тысяч тенге.".

Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №543 "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 66 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7977 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 465724,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 77427 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 388297,9 мың теңге;
2) шығындар – 528475,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62750,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 62750,4 мың теңге.".
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 75583,8 мың теңге.".
"2) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 7410,1 мың теңге.".

Пункт 2 дополнить подпунктом 4) нового содержания:
"4) на средний ремонт транспортной инфраструктуры 23769 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 543
Бюджет на 2021 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2-тармақ жаңа мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 23769 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы