О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Шакен на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 563
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 июля 2021 года № 83. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата "О бюджете сельского округа Шакен на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 563 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7998) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Шакен на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 46397,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2133 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44264,5 тысяч тенге;
2) затраты – 47295,5 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -898 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 898 тысяч тенге.".
Подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:

Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 563 "2021-2023 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 83 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 563 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7998 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46397,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2133 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44264,5 мың теңге;
2) шығындар – 47295,5 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -898 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 898 мың теңге.".
2-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 3447,5 тысяч тенге;
2) на средний ремонт транспортной инфраструктуры 1354 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года №563
Бюджет на 2021 год сельского округа Шакен
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 3447,5 мың теңге;
2) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 1354 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсаны № 563
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы