О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 557
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 сентября 2021 года № 111
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 557 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7972) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69075 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3097 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65978 тысяч тенге;
2) затраты – 71658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2583 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2583 тысяч тенге.".
Пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) на благоустройство, на освещение 12500 тысяч тенге;
2) сфера культуры 7966 тысяч тенге.
3) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 200 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 3-1 нового содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа:

Қызылорда облысы Қазалы аудандық маслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 557 "2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 111 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 557 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7972 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69075 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3097 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 65978 мың теңге;
2) шығындар – 71658 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2583 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 12500 мың теңге;
2) мәдениет саласы 7966 мың теңге.
3) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 200 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:

1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 623 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж. Коланова
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от "10" сентября 2021 года № 111
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 557
Бюджет на 2021 год сельского округа Майлыбас
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 623 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж. Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" қыркүйектегі
№ 111 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 557 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы