О внесении изменений и дополнение в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 544
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2021 года № 128
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 544 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7974) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 203592,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14988 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 383 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 188221,1 тысяч тенге;
2) затраты – 205986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2393,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2393,9 тысяч тенге.".
Пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 400 тысяч тенге;
2) на благоустройство, на освещение 37629,1 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в новой редакции:
"1) социальная помощь 6761 тысяч тенге;
2) сфера культуры 3970 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 3-1 нового содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету города Казалинск:
1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5095 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 128 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 544 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7974 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 203592,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 383 мың теңге;
трансферттер түсімі – 188221,1 мың теңге;
2) шығындар – 205986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2393,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2393,9 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 400 мың теңге;
2) абаттандыруға, жарықтандыруға 37629,1 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әлеуметтiк көмек 6761 мың теңге;
2) мәдениет саласы 3970 мың теңге.".
Жаңа мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласының бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5095 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.