О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 549
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2021 года № 132
Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. О внесении в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 548 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7976) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60799,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1488 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59086,5 тысяч тенге;
2) затраты – 61771,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -972 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 972 тысяч тенге.".
Пункт 2-2 изложить в новой редакции:

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 549 "2021-2023 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 132 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 548 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7976 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер – 60799,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер – 1488 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 59086,5 мың теңге;
2) шығындар – 61771,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -972 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 972 мың теңге.".
2-2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 5357 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 11 ноября 2021 года № 132
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 548
Бюджет на 2021 год сельского округа Арыкбалык
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 5357 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "11" қарашадағы
№ 132 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 548 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы