О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Г.Муратбаев на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 558
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2021 года № 142. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Г.Муратбаев на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 558 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7987) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Г.Муратбаев на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61894 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2379 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 303 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59212 тысяч тенге;
2) затраты – 63536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1642 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1642 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в новой редакции:
"1) сфера культуры 1097 тысяч тенге.".
Пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"1) на расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 3645 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 558 "2021-2023 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 142 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 558 шешіміне (Нормативтік құқықтық келісімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7987 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2379 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 303 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59212 мың теңге.
2) шығындар – 63536 мың теңге, оның ішінде:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1642 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1642 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мәдениет саласы 1097 мың теңге.".
3-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 3645 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.