О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 543
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 9 декабря 2021 года № 160. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 543 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7977) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новый редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 484593,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 91631 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 391818,4 тысяч тенге;
2) затраты – 547343,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62750,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62750,4 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"1) благоустройство, освещение 56197,1 тысяч тенге;
2) на расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 8637,6 тысяч тенге;
3) сфера культуры 435 тысяч тенге;
4) на средний ремонт транспортной инфраструктуры 36080,7 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 160 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7977 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 484593,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1144 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 391818,4 мың теңге;
2) шығындар – 547343,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62750,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 62750,4 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1) абаттандыруға, жарықтандыруға 56197,1 мың теңге;
2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 8637,6 мың теңге;
3) мәдениет саласы 435 мың теңге;
4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 36080,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.