О бюджете сельского округа Басыкара на 202-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1604тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74114тысяч тенге;
2) затраты – 76291тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-161 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 161тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 161 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 287мың теңге;
трансферттер түсімі – 74114мың теңге;
2) шығындар – 76291мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 161 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 161 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Басыкара за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Басыкара за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 308 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Басыкара за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 188
Бюджет на 2022 год сельского округа Басыкара

4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№188 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті

4 171
3 568
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 666
3 568
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 505
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 188
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Басыкара за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5 659
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
5 659
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №188
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Басыкараза счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2022 № 278 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
7 582
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 850
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На приобретение 5,4 тонна жидкого топлива для вновь приобретенного мотора ДНС-150 для перекачки воды в селе Басыкара
1 107
4
Дополнительно на приобретение необходимого жидкого топлива для отопления здания администрациив связи с ростом цен на горюче-смазочные материалы
1 025
5
На содержание и текущий ремонт светильников ночного освещения в селе Басыкара
400

4 171
3 568
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 666
3 568
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 505
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 188 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 659
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 659
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 188 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.09.2022 № 278 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 582
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 850
22
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Басықара ауылына аяқ су айдауға жаңадан алынған ДНС-150 моторына қажетті 5,4 т. сұйық отын сатып алуға
1 107
4
Жанар-жағар май өнімдеріне бағаның өсуіне байланысты әкімшілік ғимаратын жылытуға қосымша қажетті сұйық отын алуға
1 025
5
Басықара ауылындағы түнгі жарық шамдарын күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеу жұмыстарына
400