О бюджете сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 194. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62024 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2541 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 59483 тысяч тенге;
2) затраты – 64219,6тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2195,6тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2195,6тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2195,6тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 314 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 194 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталдан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 59483мың теңге;
2) шығындар – 64219,6мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2195,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2195,6 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2195,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 314 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Кызылкум за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Кызылкум за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.
4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Кызылкум за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.

2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қызылқұм ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қызылқұм ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қызылқұм ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №194
Бюджет на 2022 год сельского округа Кызылкум
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 314 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№194 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 314 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3 193
2 427
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 646
2 427
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 547
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 194
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Кызылкум за счет средств областного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27.05.2022 № 238 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 091
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 091
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №194
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Кызылкум за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 314 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
4 856
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 758
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
98

3 193
2 427
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 646
2 427
2
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 547
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қызылқұм ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 27.05.2022 № 238 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 091
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 091
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№194 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қызылқұм ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 314 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 856
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын ұлғайтуға
4 758
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
98