О бюджете сельского округа Тасарык на 202-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 201
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тасарык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68188 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 312 тенге;
поступления трансфертов – 66519 тысяч тенге;
2) затраты – 68188 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".

2022-2024 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 201 шешімі
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68188 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 312 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66519 мың теңге;
2) шығындар – 68188 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".

2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Тасарык за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Тасарык за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.
4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Тасарык за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.

2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Тасарық ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Тасарық ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Тасарық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2 943
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №201
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Тасарык за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5 441
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
5 441
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №201
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Тасарык за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

2 943
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№201 шешіміне 5-қосымша
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 441
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 441
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№201 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Тасарық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

5 641
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 441
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200

5 641
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 441
22
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200