О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акай на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 409
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 67. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 409 "О бюджете сельского округа Акай на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8008) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 276 863 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 260 386 тысяч тенге;
2) затраты – 281 381,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 518,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 518,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409 "2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 67 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409 "2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8008 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 276 863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 260 386 мың теңге;
2) шығындар – 281 381,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 518,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 518,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 4 518,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "10" августа 2021 года №67
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4 518,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" тамыздағы №67
шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының

от "28" декабря 2020 года №409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
185 340,0
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

2020 жылғы "28" желтоқсандағы №409
шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
185 340,0
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

1 585,0
2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
183 755,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы А.Байтурсынова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
33 219,0
Средний ремонт автодорог улицы Жансугирова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
35 027,0
Средний ремонт автодорог улицы Женис в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
31 638,0
Средний ремонт автодорог улицы Конысов Сахыпжан в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
25 990,0
Средний ремонт автодорог улицы Абая в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
43 631,0
Средний ремонт автодорог улицы пер.Балгынбаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
7 600,0
Средний ремонт автодорог улицы К.Сатпаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
6 650,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "10" августа 2021 года №67
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
21 626,0
1
На разработку государственной экспертизы на устройство детской и спортивной площадки в сельском округе Акай Кармакшинского района
277,0
2
На приобретение нового насоса марки К200-150-400 к магистральному водопроводу в сельском округе Акай
933,0
3
На софинансирование проекта реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20 416,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы А.Байтурсынова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
3 691,0
Средний ремонт автодорог улицы Жансугирова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
3 891,0
Средний ремонт автодорог улицы Женис в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
3 515,0
Средний ремонт автодорог улицы Конысов Сахыпжан в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
2 888,0
Средний ремонт автодорог улицы Абая в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
4 848,0
Средний ремонт автодорог улицы пер.Балгынбаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
844,0
Средний ремонт автодорог улицы К.Сатпаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
739,0

1 585,0
2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
183 755,0
оның ішінде:
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы А. Байтұрсынов көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
33 219,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жансүгіров көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
35 027,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жеңіс көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
31 638,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қонысов Сахыпжан көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
25 990,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
43 631,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Балғынбаев тұйық көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
7 600,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қ.Сәтпаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
6 650,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" тамыздағы №67
шешіміне 3-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы №409
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
21 626,0
1
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде балалар және спорт алаңын салу жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
277,0
2
Ақай ауылдық округіндегі магистральды аяқ су құбырына жаңадан К200-150-400 маркалы насос сатып алуға
933,0
3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға
20 416,0
оның ішінде:
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы А. Байтұрсынов көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 691,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жансүгіров көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 891,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жеңіс көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 515,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қонысов Сахыпжан көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
2 888,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
4 848,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Балғынбаев тұйық көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
844,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қ.Сәтпаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
739,0