О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Жосалы на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 407
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 92. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Жосалы на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7984) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 671 360,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 865,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 619,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 621 875,6 тысяч тенге;
2) затраты – 684 333 тысяч тенге;";

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 "2021-2023 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 92 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 "2021-2023 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7984 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 671 360,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 865,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 619,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 621 875,6 мың теңге;
2) шығындар – 684 333 мың теңге";

приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года №92
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №407
Бюджет поселка Жосалы на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә.Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№ 92 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 407 шешіміне 1- қосымша
Жосалы кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
1. Кірістер

1 328,0
11
Работы по ограждению обочин подъездных путей к поселку Жосалы
0,0
12
На ремонт зала заседаний администрации поселка Жосалы и приобретение основных средств
3 000,0
13
На работы по ограждению обочин подъездной дороги к поселку Жосалы, выделенные в 2020 году целевые текущие трансферты из районного бюджета в бюджет поселка Жосалы
7 815,8
14
На софинансирование реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
27 755,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы Абай в поселке Жосалы Кармакшинского района
9 296,3
Средний ремонт автодорог улицы Коркыт Ата в поселке Жосалы Кармакшинского района
5 985,9
Средний ремонт автодорог улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
2 799,9
Средний ремонт автодорог улицы Кудабаева в поселке Жосалы, Кармакшинского района
3 470,5
Средний ремонт автодорог улицы Мырзагалиева в поселке Жосалы Кармакшинского района
2 787,8
Средний ремонт автодорог улицы Темиржол в поселке Жосалы Кармакшинского района
3 414,6
15
На размещение 5 детских игровых площадок на площадках многоэтажных жилых домов в поселке Жосалы
17 392,0
16
На установку 14 камер видеонаблюдения на улицах поселка Жосалы
0,0
17
На размещение 1 спортивной площадки в поселке Жосалы
0,0
18
На приобретение 1 КТПН трансформатора в поселке Жосалы
1 539,0
19
На средний ремонт улицы Жаназарова в поселке Жосалы согласно исполнительного листа
563,0
20
На приобретение системы оповещения поселка Жосалы
440,0
21
На работы по замене системы отопления на газ служебного дома по улице Тайшык би №5/1, поселка Жосалы
1 000,0
22
На благоустройство поселка Жосалы
1 000,0
23
Для проведения национальной экспертизы работ по асфальтированию, среднему ремонту улиц Абая, Коркыт ата, К. Рустембекова, М. Кудабаева, Д. Мырзагалиева, Темиржол
4 971,5
24
Для устройства пешеходной дорожки по улице Мустафы Шокая
0,0
25
Для устройства пешеходной дорожки по улице Томанова
0,0
26
Для устройства пешеходной дорожки по улице Мусирбаева
0,0
27
Для устройства пешеходной дорожки по улице Айсауытова
0,0
28
Работы по устройству пляжа на берегу реки Сырдарья
0,0
29
На устройство детской и игровой площадки в поселке Жосалы
0,0
30
На текущие ремонтные работы спортивных площадок, находящих на балансе аппарата поселка Жосалы
12 258,8
31
На текущие ремонты центральных автобусных остановок и покраска арок поселка Жосалы
2 940,4
32
На установку исскуственные дорожные препятствия по улицам Коркыт-Ата и А.Кунанбаева и установки дорожных знаков
8 222,8
33
На приобретения светодиодных светильников уличных освещении в поселке Жосалы

1 328,0
11
Жосалы кентіне кіре беріс жолдың жиегін қоршау жұмыстарына
0,0
12
Жосалы кенті әкімшілігінің мәжіліс залына жөндеу жұмыстары мен негізгі құралдарды сатып алуға
3 000,0
13
2020 жылы аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфертпен Жосалы кенті бюджетіне Жосалы кентіне кіре беріс жолдың жиегін қоршау жұмыстарына
7 815,8
14
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға
27 755,0
оның ішінде:
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
9 296,3
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Қорқыт Ата көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
5 985,9
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі К.Рүстембеков көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
2 799,9
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі М.Құдабаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 470,5
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Д.Мырзағалиев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
2 787,8
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Теміржол көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 414,6
15
Жосалы кентіне көпқабатты тұрғын үйлер алаңына 5 балалар ойын алаңдарын орналастыруға
17 392,0
16
Жосалы кенті көшелеріне 14 дана бейнебақылау камераларын орнатуға
0,0
17
Жосалы кентіне 1 дана спорт алаңын орналастыруға
0,0
18
Жосалы кентіне 1 дана КТПН трансформаторын сатып алуға
1 539,0
19
атқару парағы негізінде Жосалы кентінде Жаңазаров көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
563,0
20
Жосалы кентіне құлақтандыру жүйесін сатып алуға
440,0
21
Жосалы кенті, Тайшық би көшесі №5/1 қызметтік үйінің жылу жүйесін газге ауыстыру жұмыстарына
1 000,0
22
Жосалы кентін абаттандыру жұмыстарына
1 000,0
23
Абай, Қорқыт ата, К.Рүстембеков, М.Құдабаев, Д.Мырзағалиев, Темиржол көшелеріне асфальт төсеу, орташа жөндеу жұмыстарын ұлттық сараптамадан өткізу үшін
4 971,5
24
Мұстафа Шоқай көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
25
Томанов көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
26
Мүсірбаев көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
27
Жомартов көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
28
Сырдария өзені жағалауына жағажай орнату жұмыстарына
0,0
29
Жосалы кентіне балалар және ойын алаңын орналастыруға
0,0
30
Жосалы кенті әкімі аппараты теңгеріміндегі спорттық алаңдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына
12 258,8
31
Жосалы кент орталығындағы автобус аялдамаларын ағымдағы жөндеу және аркаларды сырлау жұмыстарына
2 940,4
32
Жосалы кентіндегі Қорқыт ата және А.Құнанбаев көшелеріне жасанды жол кедергілерін орнатуға және көшелерге жол белгілерін онатуға
8 222,8
33
Жосалы кентіндегі көше жарықтарына светодиодты светильниктер (100 Вт) сатып алуға