О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжар на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 411
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 96. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акжар на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8007) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 56 681,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 153,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 54 461 тысяч тенге;
2) затраты – 57 941 тысяч тенге;";

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 "2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 96 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 "2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8007 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 56 681,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 153,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 54 461 мың теңге;
2) шығындар – 57 941 мың теңге;";

приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года № 96
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 411
Бюджет сельского округа Акжар на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә.Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№ 96 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 411 шешіміне 1- қосымша
Ақжар ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

1 434,0
1
На разработку государственной экспертизы на устройство детской и спортивной площадки в сельском округе Акжар Кармакшинского района
277,0
2
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
1 157,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года № 96
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 411
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акжар на 2021 год за счет областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
2 610,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
2 610,0

1 434,0
1
Қармақшы ауданы Ақжар ауылдық округінде балалар және спорт алаңын салу жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
277,0
2
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
1 157,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№ 96 шешіміне 3-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 411 шешіміне 7-қосымша
2021 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 610,0
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
2 610,0