О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 417
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 102
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 417 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8005) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 318 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 40 422 тысяч тенге;
2) затраты – 41 474,4 тысяч тенге;";

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 102 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №8005 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 318 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 40 422 мың теңге;
2) шығындар – 41 474,4 мың теңге;";

приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года № 102
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 417
Бюджет сельского округа Алдашбай Ахун на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 7-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№ 102 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 417 шешіміне 1-қосымша
Алдашбай Ахун ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер