О бюджете сельского округа Жанажол на 2022-2024 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 119.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жанажол на 2022-2024 годы согласно приложениям соответственно 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 791,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 044 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 238 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 484,5 тысяч тенге;
2) затраты – 71 910,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 118,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 118,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 118,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2022 № 187; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.08.2022 № 209; 15.12.2022 № 243 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в 2022 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Жанажол установлен в размере 39 306 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2021 году в районный бюджет в сумме 0,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2022 № 187 (вводится в действие с 01.01.2022).
2-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2021 году в районный бюджет в сумме 4 919,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.06.2022 № 187 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022-2024 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 119 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 791,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 238 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 62 484,5 мың теңге;
2) шығындар – 71 910,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 118,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 118,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 5 118,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.06.2022 № 187; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.08.2022 № 209; 15.12.2022 № 243 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен Жаңажол ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 39 306 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
2-1. 2021 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,4 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.06.2022 № 187 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2021 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 4 919,9 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.06.2022 № 187 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жанажол, на 2022 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жанажол, на 2022 год за счет областного бюджета согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Жанажол, на 2022 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.

3. 2022 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2022 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. 2022 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "23" декабря 2021 года № 119
Бюджет сельского округа Жанажол на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15.12.2022 № 243 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2021 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 119 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 243 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер