"О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 70-2 "О бюджете сельского округа Аккум на 2021-2023 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2021 года № 11-2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 70-2 "О бюджете сельского округа Аккум на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8056) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 377 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2491тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 73 886 тысяч тенге;
2) затраты – 77 156,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 779,9 тысяч тенге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2021 – 2023 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 11-2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8056 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 377 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2491 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 73 886 мың теңге;
2) шығындар – 77 156,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 779,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.