О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете поселка Шалхия на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года №587
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 72. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганский района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района "О бюджете поселка Шалхия на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 587 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8096) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 66 939 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 6 793 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 123 тысяч тенге;
2) затраты – 67 786,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 847,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 847,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 587 Шалқия кентінің "2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 72 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №587 "Шалқия кентінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8096 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқия кентінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 939 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 793 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 60 123 мың теңге;
2) шығындар – 67 786,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 847,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 847,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 847,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 23 июля 2021 годы №72
Приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года №587
Бюджет поселка Шалхия на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 847,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 шілдедегі №72
шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы №587
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Шалқия кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Түсімдер