О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 592 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 76
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат Жанакорганского района от 30 декабря 2020 года № 592 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8084) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы согласно приложения 1, 2 и 3 в том числе на 2021 год в следующем обьеме:
1)доходы– 41 771 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов–40 877 тысяч тенге;
2) затраты– 42 087,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты– 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов– 0;
поступления от продаж финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 316,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316,4 тысяч тенге:
задолжность по поступлением – 0;
погашение задолжность – 0;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 592 "Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 76 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 592 "Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8090 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 41 771 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 40 877 мың теңге;
2) шығындар – 42 087,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 :
қаржы активтерін сатып алу – 0:
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 316,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 316,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу– 0;

используемые остатки бюджетных средств – 316,4 тысяч тенге;";
приложение 1 к решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 23 июля 2020 года №76
Приложение 1 к решению
Жанакорганского ройонного маслихата
от 30 декабря 2020 года №592
Бюджет сельского округа Екпинди на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –316,4 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшысы Г. Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 шілдедегі №76
шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы №592
шешіміне 1- қосымша
Екпінді ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР