О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 591 от 30 декабря 2020 года "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 77. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганский района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 591 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8091) следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 122 589 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 075 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 118 495 тысяч тенге;
2) затраты – 124 783,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 194,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета- 2 194,4 тысяч тенге;
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;
используемые остатки бюджетных средств- 2 194,4 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".

"Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 591 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 77 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 591 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8091 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жасылсын:
1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 122 589 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 118 495 мың теңге;
2) шығындар – 124 783,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 194,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 2 194,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 194,4 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".