О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Каратобе на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 598
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 84. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганский района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат Жанакорганского района "О бюджете сельского округа Каратобе на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 598 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8083) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 93 587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 028 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 90 559 тысяч тенге;
2) затраты – 93 724,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -137,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137,9 тысяч тенге;
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 137,9 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 598 "Қаратөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 84 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 598 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8083 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаратөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 93 587 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 90 559 мың теңге;
2) шығындар – 93 724,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -137,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 137,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".