О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 601
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 86
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат Жанакорганского района "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 601 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номером № 8080) следующее изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1)доходы - 55 900 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 422 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов - 54 478 тысяч тенге
2) затраты – 56 457,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0:
бюджетные кредиты - 0 ;
погащение бюджетных кредитов - 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобритение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета- -557,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -557,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 557,2 тысяч тенге;";
приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 601 "Қожамберді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 86 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 601 "Қожамберді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8080 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожамберді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 900 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 422 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 54 478 мың теңге;
2) шығындар – 56 457,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -557,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 557,2 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары–557,2 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".