О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 609 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 92. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат Жанакорганского района от 30 декабря 2020 года № 609 "О бюджете сельского округа Суттикудык на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8123) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Суттикудык на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 62 145 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 211 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 58 884 тысяч тенге;
2) затраты – 62 633 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 488 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 488 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 488 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 609 "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 92 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 609 "Сүттіқұдық ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюжеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8123 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сүттіқұдық ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 62 145 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 211 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 58 884 мың теңге;
2) шығындар – 62 633 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 488 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 488 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 488 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".