О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года №587 "О бюджете поселка Шалхия на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 121. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 587 "О бюджете поселка Шалхия на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8096 от 08 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхия на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1)доходы – 71 142,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 793,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1056,0 тысяч тенге ;
поступления трансфертов – 63 270,0 тысяч тенге;
2) затраты – 71 989,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -847,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 847,4 тысяч тенге;
задолжность по поступлениям – 0;
погашение задолжность – 0;

"Шалқия кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы №587 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 121 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шалқия кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 587 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2021 жылғы 08 қаңтарда №8096 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқия кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 71 142,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 056,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 63 270,0 мың теңге;
2) шығындар – 71 989,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -847,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 847,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 847,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 годы № 121
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 587
Бюджет на 2021 год поселка Шалхия
Категория
Сумма, тыс.тенге
класс
Подкласс
I.ДОХОДЫ

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 847,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" желтоқсандағы
№ 121 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2021 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 587 шешіміне 1 қосымша
Шалқия кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР