О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 588 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 122. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 588 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8093) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 115 593,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 287 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 109 306,7 тысяч тенге;
2) затраты – 118 264,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –2 670,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 670,8 тысяч тенге;
задолжность по поступлениям– 0;
погашение задолжность– 0;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 588 "Аққорған ауылдық округінің "2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 122 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аққорған ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюжеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 588 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8093 нөмерімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аққорған ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 115 593,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 287 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 109 306,7 мың теңге;
2) шығындар – 118 264,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 670,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 670,8 мың теңге;
қарыздар түсімі –0;
қарыздарды өтеу– 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2 670,8 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районр районного маслихата Г. Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 122
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 588
Бюджет сельского округа Аккорган на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 670,8 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 122 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 588 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Аққорған ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Түсімдер