О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 591 от 30 декабря 2020 года "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 125. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 591 "О бюджете сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8091) следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жаманбай батыр на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 130 401,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 742,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 757 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 56,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124 845,7 тысяч тенге;
2) затраты – 132 596,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 194,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета –2 194,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 194,4 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 591 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 591 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8091 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Жаманбай батыр ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 130 401,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 742,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 757 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 56,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 124 845,7 мың теңге;
2) шығындар – 132 596,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 194,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 194,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2 194,4 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".