О внесении изменения в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 598 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 133. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганского районного маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 598 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 8083) следующее изменение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы- 88828 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления- 3028 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов- 85800 тысяч тенге
2) затраты– 89815 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование-0:
бюджетные кредиты-0 ;
погащение бюджетных кредитов-0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0:
приобритение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0.".
5) дефицит (профицит) бюджета-137,9 тысяч тенге;

Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 598 "Қаратөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 133 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 598 "Қаратөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8083 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаратөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 88828 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 85800 мың теңге;
2) шығындар – 89815 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0;
используемые остатки бюджетных средств – 137,9 тысяч тенге;
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к натоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 133
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 598
Бюджет сельского округа Каратобе на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 ;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары–137,9 мың теңге;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021жылғы 10 желтоқсандағы
№ 133 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 598 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР