О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихатаот 30 декабря 2020 года № 608 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2021-2023 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 142. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 608 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8124) следующие изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сунақата на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 69 004,5 тысяч тенге,в том числе:
налоговыепоступления – 3 161,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 114,3;
поступления от продажи основного капитала – 0 ;
поступления трансфертов– 65 728,7 тысяч тенге;
2) затраты– 70 330,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0;
приобритение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1326,0 тысяч тенге;

"2021-2023 жылдарға арналған Сунақата ауылдық округінің бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 608 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 142 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сунақата ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 608 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8124 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сунақата ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 004,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 161,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 114,3;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 65 728,7 мың теңге;
2) шығындар – 70 330,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1326,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1326,0 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 1326,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 142
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 588
Бюджет сельского округа Сунаката на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1326,0 мың теңге
7) бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1326,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 142 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 588 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Сунақата ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР