О бюджете сельского округа Каратобе на 2022-2024 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 173. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1) доходы – 111 593,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 108 826,0 тысяч тенге;
2) затраты – 111 097,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -558,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 558,6 тысяч тенге;
кредитные расписки – 0;
погашение задолженности – 0;

Қаратөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 173 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратөбе ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 111035 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 108289 мың теңге;
2) шығындар –111593.6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттіккредиттердіөтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -558,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 558,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 558,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 306 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенций на 2022 год, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 39633 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 173
Бюджет сельского округа Каратобе на 2022 год

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 558,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 306 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 39633 мың теңге.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне 1-қосымша
Қаратөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
5. Дефицит (профицит) бюджета
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета

4. Қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)