О бюджете сельского округа Манап на 2022-2024 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 180. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Манап на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числена 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 66 160,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 894,5 тысяч тенге;
2) затраты –66 867,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707,1 тысяч тенге;

Манап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 180 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Манап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –66 160,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 64 894,5 мың теңге;
2) шығындар – 66 867,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 707,1 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 310 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенций за 2022 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 44 322 тысяч тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения бюджета поселка на 2022-2024 годы утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 310 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 44 322 мың теңге.
3. 2022-2024 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
приложение 4 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 180
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2022-2024 годы
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 310 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

4. Қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 180 шешіміне 4 қосымша
2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округбюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 310 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру