Решение Сырдарьинского районного маслихата от 17 ноября 2021 года № 93 "О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 484 "О бюджете сельского округа Айдарлы на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 17 ноября 2021 года № 93. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 484 "О бюджете сельского округа Айдарлы на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8063, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 84536,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3843,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80693,6 тысяч тенге;
2) затраты – 86047,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1510,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1510,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Айдарлы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 484 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 93 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 93 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Айдарлы ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 484 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8063 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айдарлы ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84536,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3843,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80693,6 мың теңге;
2) шығындар – 86047,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1510,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1510,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1510,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Е. Әжікенов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 17 ноября 2021 года №93
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года №484
Бюджет сельского округа Айдарлы на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1510,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихат хатшысы Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 17 қарашадағы
№ 93 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 484 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы