О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете поселка Шиели на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/2
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 8 сентября 2021 года № 11/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете поселка Шиели на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8025) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шиели на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 903 029 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 116 636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге:
поступления трансфертов – 786 148 тысяч тенге;
2) затраты – 928 457,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 428,5 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25 428,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 428,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Шиелі кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 11/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Шиелі кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8025 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шиелі кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 903 029 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 116 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
трансферттер түсімі – 786 148 мың теңге;
2) шығындар – 928 457,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 428,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 428,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 25 428,5 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.