О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Акмая на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/3
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 8 сентября 2021 года № 11/3. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Акмая на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8031) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмая на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 729 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 429 тысяч тенге;
2) затраты – 70 169,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3 440,7 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 440,7 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 3 440,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақмая ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 11/3 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Ақмая ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8031 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақмая ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 729 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 429 мың теңге;
2) шығындар – 70 169,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3 440,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 440,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 3 440,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.