О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Жуантобе на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/9
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 8 сентября 2021 года № 11/9. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Жуантобе на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8078) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 59 795 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 556 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 56 239 тысяч тенге;
2) затраты - 62 431 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2 636 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 636 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Жуантөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қыркүйектегі № 11/9 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "Жуантөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 65/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8078 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуантөбе ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -59 795 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 556 мың теңге;
трансферттер түсімі - 56 239 мың теңге;
2) шығындар - 62 431 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) --2 636 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -2 636 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств -2 636 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2021 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря Шиелийского районного маслихата Н. Әмір
Приложение к решению
внеочередной 11 сессии
Шиелийcкого районного Маслихата
от "___" __________ 2021 года №______
Приложение 1 к решению Шиелийского районного маслихата от 29 декабря 2020 года №65/9
Бюджет сельского округа Жуантобе на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 2 636 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкесжаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Н. Әмір
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы "___"____________
кезектен тыс 11-сессиясының
№______ шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы №65/9
шешіміне 1-қосымша
Жуантөбе ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы