О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 29 декабря 2020 года №65/20 "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2021-2023 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2021 года № 9/22. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата "О бюджете сельского округа Ортакшыл на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/20 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8074) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Ортакшыл на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 40198 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 797 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39401 тысяч тенге;
2) расходы - 40840 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) - -642 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов - 642 тысяч тенге;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 642 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы №65/20 "Ортақшыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 9/22 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Ортақшыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/20 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8074 болып тіркелген) Шиелі аудандық мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ортақшыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 40198 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 797 мың теңге;
трансферттер түсімі - 39401 мың теңге;
2) шығындар – 40840 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -642 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 642 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 642 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.