О бюджете сельского округа Кердели на 2022-2024 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 18/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кердели на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 318 325,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 308 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 313 017,9 тысяч тенге;
2) затраты – 322 609,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 284 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 284 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

Керделі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/11 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Керделі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 318 325,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 308 мың теңге;
трансферттер түсімі – 313 017,9 мың теңге;
2) шығындар – 322 609,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4 284 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 284 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 4 284 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26.12.2022 №34/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Кердели на 2022 год в сумме 39 125 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 18/11
Бюджет сельского округа Кердели на 2022 год

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4 284 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 26.12.2022 № 34/2 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен Керделі ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 39 125 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 18/11 шешіміне 1-қосымша
Керделі ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті