О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 54/583 "О бюджете села Рахат на 2021 - 2023 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 23 июля 2021 года № 6/57
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата "О бюджете села Рахат на 2021 - 2023 годы" от 31 декабря 2020 года № 54/583 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4422) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Рахат на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 271 803 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 78 962 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступлениям трансфертов - 192 841 тысяча тенге;
2) затраты - 299 966 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 28 163 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 28 163 тысячи тенге;
поступления займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 28 163 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2021 год выделена субвенция в сумме 186 041 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанаозенского городского маслихата Т. Мусаев
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
акима села Рахат
Р.Сырымов______________________
23 июль 2021 год
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 23 июля 2021 года

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/583 "2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 6/57 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 54/583 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4422 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 271 803 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 78 962 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 192 841 мың теңге;
2) шығындар - 299 966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 28 163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) - 28 163 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 28 163 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 186 041 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының хатшысы Т. Мусаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Рахат ауылы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы
Р.Сырымов ______________
23 шілде 2021 жыл
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2021 жылғы 23 шілдедегі