О бюджете села Кендерли на 2022 – 2024 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2021 года № 14/116.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кендерли на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 276 739 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 679 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 269 060 тысяч тенге;
2)затраты – 276 808 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 69 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
69 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2022 № 12/203 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Кендерли на 2022 год выделена субвенция в сумме 245 087 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 09.12.2022 № 12/203 (вводится в действие с 01.01.2022).

2022 – 2024 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/116 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Кендірлі ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 277 863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 39 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 238 371 мың теңге;
2) шығындар – 277 932 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның
ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 69 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) –
69 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 69 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 22.09.2022 № 21/183 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Кендірлі ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 215 210 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 22.09.2022 № 21/183 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.