О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 28 апреля 2021 года № 3/25 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Тупкараганскому району на 2021 - 2022 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 4 ноября 2021 года № 8/49
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решении Тупкараганского районного маслихата от 28 апреля 2021 года № 3/25 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Тупкараганскому району на 2021 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной, регистрации нормативных правовых актов за № 4513) следующие изменения:

Түпқараған аудандық мәлихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 3/25 "Түпқараған ауданы бойынша 2021 - 2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 қарашадағы № 8/49 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түпқараған аудандық мәлихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 3/25 "Түпқараған ауданы бойынша 2021 - 2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4513 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін: