Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 2 ноября 2021 года № 422. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2022 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 2 қарашадағы № 422 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 7) тармақшасына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Лисаковска.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания.
Аким города А. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
от "02" ноября 2021 года
№ 422
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Уста плюс"

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2022 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі А. Ибраев
Әкімдіктің
2021 жылғы "02" қараша
№ 422 қаулысына
қосымша
2022 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмыскерлерді тізімдік санынан пайыздық мәндегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
"Уста плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі