О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 28 декабря 2021 года № 87.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 603,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 134,9 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 468,3 тысяч тенге;
2) затраты – 24 953,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 350,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 350,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 8204,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) монтаж уличного освещения.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
3-1. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 212,7 тысяч тенге, в том числе по:

Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 87 шешімі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Архангельск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 603,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 134,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 468,3 мың теңге;
2) шығындар – 24 953,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -350 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 350,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 8 204,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Архангельск ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) көше жарығын монтаждауға.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. Архангельск ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Аршалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 212,7 мың теңге, оның iшiнде:

налоговым поступлениям – 3 702,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 106,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 192,8 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 34 211,4 тысяч тенге;
2) затраты – 38 437,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -225,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 18 950,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) благоустройство сельского округа.
6-1. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 095,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 847,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 123 248,0 тысяч тенге;
2) затраты – 129 535,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -440,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 440,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).

салықтық түсімдер бойынша – 3 702,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 106,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 192,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 211,4 мың теңге;
2) шығындар – 38 437,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -225,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225,1 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 18 950,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2022 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) ауылдық округті абаттандыруға.
6-1. Аршалы ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Әйет ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 095,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 847,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 123 248,0 мың теңге;
2) шығындар – 129 535,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 440,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 440,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9 758,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) благоустройство сельского округа;
3) ремонт уличного освещения;
4) обеспечение функционирования дорог.
10. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из вышестоящих бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" по проектам "Средний ремонт улицы Набережная в селе Аятское Денисовского района" и "Средний ремонт улицы Рабочая в селе Аятское Денисовского района".
10-1. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Утвердить бюджет села Глебовка на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 685,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 952,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 733,1 тысячи тенге;
2) затраты – 24 914,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -229,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 229,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 12 452,0 тысячи тенге.
13. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.

8. 2022 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 9 758,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2022 жылға арналған Әйет ауылдық округі бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) ауылдық округті абаттандыруға;
3) көше жарығын жөндеуге;
4) жолдардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
10. 2022 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде, "Денисов ауданы Әйет ауылындағы Набережная көшесін орташа жөндеу" және "Денисов ауданы Әйет ауылындағы Рабочая көшесін орташа жөндеу" жобалары бойынша "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға жоғары тұрған бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
10-1. Әйет ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Глебовка ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 685,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 952,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 733,1 мың теңге;
2) шығындар – 24 914,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -229,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 229,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 12 452,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2022 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

14. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 295 921,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 311,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 175,5 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 273 334,1 тысяч тенге;
2) затраты – 299 583,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3662,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3662,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
15. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 46 725,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) благоустройство сельского округа;
3) освещение улиц;
4) текущий и средний ремонт дорог.
17. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из вышестоящих бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" по проекту "Средний ремонт улицы Набережная в селе Некрасовка Денисовского района".
17-1. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 1,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 522,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 107,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

14. Денисов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 295 921,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 311,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 175,5 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 273 334,1 мың теңге;
2) шығындар – 299 583,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3662,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3662,0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2022 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 46 725,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
16. 2022 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) ауылдық округті абаттандыруға;
3) көшелерді жарықтандыруға;
4) жолдарды ағымдағы және орташа жөндеуге.
17. 2022 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде "Денисов ауданы Некрасовка ауылындағы Набережная көшесін орташа жөндеу" жобасы бойынша "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға жоғары тұрған бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделген.
17-1. Денисов ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 1,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Красноармейск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 522,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 107,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

22. Учесть, что в бюджете села Крымское на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 8300,0 тысяч тенге.
23. Учесть, что в бюджете села Крымское на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) монтаж уличного освещения.
24. Утвердить бюджет села Перелески на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 997,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 974,8 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 165,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 857,7 тысяч тенге;
2) затраты – 22 532,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -535,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 535,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
25. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 8 789,0 тысяч тенге.
26. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
26-1 Учесть, что в бюджете села Перелески предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 26-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
27. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 009,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 265,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49,3 тысяч тенге;

22. 2022 жылға арналған Қырым ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 8 300,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. 2022 жылға арналған Қырым ауылының бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) көше жарығын жөндеуге.
24. Перелески ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 997,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 974,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 165,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 857,7 мың теңге;
2) шығындар – 22 532,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -535,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 535,0 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2022 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 8 789,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
26. 2022 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
26-1. Перелески ауылының бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 26-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Покров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 009,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 265,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 49,3 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 19 694,4 тысячи тенге;
2) затраты – 21 347,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -338,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 338,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
28. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10 345,0 тысяч тенге.
29. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
29-1 Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 29-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
30. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 086,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 189,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 897,1 тысяч тенге;
2) затраты – 42 360,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -274,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 30 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
31. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10 464,0 тысячи тенге.

трансферттер түсімі бойынша – 19 694,4 мың теңге;
2) шығындар – 21 347,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -338,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 338,0 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2022 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10 345,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
29. 2022 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
29-1. Покров ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 29-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. Приречен ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 086,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 38 897,1 мың теңге;
2) шығындар – 42 360,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -274,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 274,0 мың теңге.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. 2022 жылға арналған Приречен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10 464,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

32. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) благоустройство сельского округа.
33. Утвердить бюджет Свердловского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 874,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 718,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 156,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 670,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -796,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 796,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
34. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 7 802,0 тысячи тенге.
35. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) монтаж уличного освещения.
Сноска. Пункт 35 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
36. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 968,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 482,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 473,1 тысячи тенге;
2) затраты – 66 747,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

32. 2022 жылға арналған Приречен ауылдық округінің бюджетінде заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) ауылдық округті абаттандыруға.
33. Свердлов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 874,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 718,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 156,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 670,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -796,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 796,0 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2022 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 7 802,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
35. Свердлов ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) көше жарығын монтаждауға.
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
36. Тельман ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 968,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 482,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 62 473,1 мың теңге;
2) шығындар – 66 747,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -779,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 36 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 23.11.2022 № 94 (вводится в действие с 01.01.2022).
37. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 12 116,0 тысяч тенге.
38. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
2) благоустройство сельского округа;
3) текущий ремонт дорог;
4) лабораторные исследования воды водозаборных сооружений.
Сноска. Пункт 38 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 27.06.2022 № 68 (вводится в действие с 01.01.2022).
39. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из вышестоящих бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" по проектам "Средний ремонт улицы Ленина в селе Алчановка Денисовского района".
39-1 Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов, в бюджет района, в сумме 0,1 тысяч тенге.

қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -779,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779,0 мың теңге.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 23.11.2022 № 94 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2022 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 12 116,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
38. 2022 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
1) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
2) ауылдық округті абаттандыруға;
3) жолдарды ағымдағы жөндеуге;
4) су тарту құрылыстарының суын зертханалық зерттеуге.
Ескерту. 38-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 27.06.2022 № 68 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
39. 2022 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде "Денисов ауданы Алчановка ауылындағы Ленин көшесін орташа жөндеу" жобасы бойынша "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға жоғары тұрған бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделген.
39-1. Тельман ауылдық округінің бюджетінде, аудан бюджетіне 0,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 39-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.02.2022 № 11 (вводится в действие с 01.01.2022).
40. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Денисовского районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата
от 28 декабря 2021 года
№ 87
Бюджет Архангельского сельского округа на 2022 год

Ескерту. Шешім 39-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.02.2022 № 11 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
Денисов аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 87 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджеті