О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 341 "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 24 сентября 2021 года № 49
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2021- 2023 годы" от 8 января 2021 года № 341, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9711) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акколь на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 224,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 726,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 492,1 тысячи тенге;
2) затраты – 17 705,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 472,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Аралбай на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 628,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 265,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 73,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 290,3 тысячи тенге;
2) затраты – 16 716,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 087,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 087,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 341 "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 49 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 341, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9711 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 224,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 726,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 492,1 мың теңге;
2) шығындар – 17 705,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 472,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
472,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аралбай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 628,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 265,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –73,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 290,3 мың теңге;
2) шығындар – 16 716,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 087,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 087,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 416,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416,8 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Шилийского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 982,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 583,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 61,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 338,7 тысячи тенге;
2) затраты – 16 126,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -135,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение 1
к решению Джангельдинского
районного маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 416,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Шилі ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 982,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 583,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 61,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 338,7 мың теңге;
2) шығындар – 16 873,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -135,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин
аудандық мәслихатының