О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 6 января 2021 года № 418 "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 11 ноября 2021 года № 73
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Камыстинского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 418 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9696) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Адаевского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29025,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 410,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28615,5 тысяч тенге;
2) затраты – 29780,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -754,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 754,5 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Алтынсарино Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86613,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2072,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 84536,6 тысяч тенге;
2) затраты – 88127,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1514,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1514,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25341,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 25315,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26066,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 725,1 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 418 "Қамысты ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 73 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2021-2023 жылдарға арналған ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 418 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9696 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Адаевка ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29025,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 410,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28615,5 мың теңге;
2) шығындар – 29780,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -754,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 754,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қамысты ауданы Алтынсарин ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86613,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2072,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 84536,6 мың теңге;
2) шығындар – 88127,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1514,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1514,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25341,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25315,0 мың теңге;
2) шығындар – 26066,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -725,1 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 725,1 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Арка Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42819,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 135,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42666,4 тысяч тенге;
2) затраты – 43496,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -677,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 677,5 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 15187,0 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям - 315,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 14872,0 тысячи тенге;
2) затраты - 15187,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 14305,0 тысяч тенге в том числе по:
налоговым поступлениям - 165,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 14140,0 тысяч тенге;
2) затраты - 14305,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 132217,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8163,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 219,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 725,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданы Арқа ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42819,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 135,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42666,4 мың теңге;
2) шығындар – 43496,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -677,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 677,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қамысты ауданы Бестобе ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15187,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 315,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14872,0 мың теңге;
2) шығындар – 15187,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қамысты ауданы Дружба ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14305,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 165,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14140,0 мың теңге;
2) шығындар – 14305,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132217,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8163,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 219,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 123835,7 тысяч тенге;
2) затраты – 137618,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5400,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5400,3 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Клочковского сельского округа Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20810,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 67,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20743,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21184,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 374,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374,0 тысячи тенге.";
указанное решение дополнить пунктом 17-1:
"17-1. Утвердить бюджет села Красногорское Камыстинского района на 2021 - 2023 годы, согласно приложению 28 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 3500,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3500,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению;
дополнить приложением 28 согласно приложению 9 к настоящему решению.

трансферттер түсімі бойынша – 123835,7 мың теңге;
2) шығындар – 137618,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -5400,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5400,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Қамысты ауданы Клочков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20810,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 67,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20743,0 мың теңге;
2) шығындар – 21184,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -374,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім 17-1-тармағымен толықтырылсын:
"17-1. Қамысты ауданы Красногорск ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3500,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3500,0 мың теңге;
2) шығындар – 3500,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес 28-қосымшамен толықтырылсын.