О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 459 "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 19 ноября 2021 года № 75
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2021 - 2023 годы" от 8 января 2021 года № 459 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9714) следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 160,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 321,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 839,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 836,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 676,9 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 844,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 930,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 914,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 814,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 970,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 970,2 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ильичевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 978,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 486,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 459 "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 75 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 459 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9714) болып тіркелген шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жалғысқан ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 160,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 321,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –13 839,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 836,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 676,9 мың теңге.";
5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 844,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 930,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –16 914,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 814,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 970,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970,2 мың теңге.";
7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ильичев ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 978,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 486,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;