О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2021 года № 596 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 6 декабря 2021 года № 109. Прекращено действие в связи с истечением срока
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 596 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9699) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 691482,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 113869,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 2484,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 575128,0 тысяч тенге;
2) затраты - 733377,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 41895,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 41895,2 тысячи тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы - 229637,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 861,1 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 221549,8 тысячи тенге;
2) затраты - 231384,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1746,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1746,3 тысячи тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Заречного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:

Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 596 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 109 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 596 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9699 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 691482,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 113869,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2484,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 575128,0 мың теңге;
2) шығындар - 733377,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 41895,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 41895,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 229637,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 861,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 221549,8 мың теңге;
2) шығындар - 231384,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1746,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1746,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Заречный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін: