О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 30 декабря 2021 года № 119.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 563650,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 157401,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3598,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 402650,8 тысяч тенге;
2) затраты - 589145,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -25494,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25494,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.11.2022 № 238 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете города Тобыл предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 51118,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.06.2022 № 183 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 43938,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 124,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1357,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 38075,0 тысяч тенге;
2) затраты - 44277,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -339,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 339,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.09.2022 № 209 (вводится в действие с 01.01.2022).

Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 119 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тобыл қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 563650,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 157401,5мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3598,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 402650,8 мың теңге;
2) шығындар - 589145,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -25494,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 25494,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.11.2022 № 238 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Тобыл қаласының бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 45785,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.06.2022 № 183 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Айсары ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43938,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 124,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1357,2 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 38075,0 мың теңге;
2) шығындар - 44277,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -339,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 339,6 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.09.2022 № 209 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете Айсаринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 32747,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 42146,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9959,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 32187,0 тысяч тенге;
2) затраты - 45018,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2872,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2872,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.11.2022 № 238 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете Александровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 29929,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Белозерского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 26476,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2669,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 463,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 716,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 22627,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27026,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -550,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 550,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.11.2022 № 238 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете Белозерского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 19721,0 тысяча тенге.
9. Утвердить бюджет Владимировского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

4. Айсары ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 32747,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Александров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 42146,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9959,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 32187,0 мың теңге;
2) шығындар - 45018,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2872,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2872,5 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.11.2022 № 238 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Александров ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 29929,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Белозер ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26476,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2669,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 463,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 716,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 22627,0 мың теңге;
2) шығындар - 27026,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -550,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 550,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.11.2022 № 238 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Белозер ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 19721,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Владимиров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

18. Учесть, что в бюджете Майкольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 28506,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Московского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 44450,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4760,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1433,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 38257,0 тысяч тенге;
2) затраты - 47205,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2754,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2754,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.11.2022 № 238 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Учесть, что в бюджете Московского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 36314,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.06.2022 № 183 (вводится в действие с 01.01.2022).
21. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 57101,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 41333,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 15768,0 тысяча тенге;
2) затраты - 66284,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -9183,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9183,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 10.11.2022 № 238 (вводится в действие с 01.01.2022).
22. Учесть, что в бюджете Мичуринского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 9994,0 тысячи тенге.
23. Утвердить бюджет Надеждинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

18. Майкөл ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 28506,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Мәскеу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 44450,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4760,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1433,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 38257,0 мың теңге;
2) шығындар - 47205,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2754,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2754,8 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.11.2022 № 238 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Мәскеу ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 41647,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.06.2022 № 183 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. Мичурин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 57101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 41333,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 15768,0 мың теңге;
2) шығындар - 66284,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9183,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9183,8 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 10.11.2022 № 238 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. Мичурин ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 9994,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Надеждин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета - -500,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 500,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.09.2022 № 209 (вводится в действие с 01.01.2022).
32. Учесть, что в бюджете Ульяновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 21899,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -500,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 500,1 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.09.2022 № 209 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. Ульянов ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 21899,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.