О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 411 "О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 8 ноября 2021 года № 68
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 411 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9701) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 077,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 149,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 928,3 тысячи тенге;
2) затраты – 44 169,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1091,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1091,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1091,9 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 620,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 567,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 053,0 тысячи тенге;
2) затраты – 26 778,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -158,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 158,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Кожа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 622,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 727,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 895,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20 191,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 569,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 569,4 тысяч тенге:

Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 411 "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қарашадағы № 68 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 411 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9701 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Буревестник ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 077,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 149,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 928,3 мың теңге;
2) шығындар – 44 169,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1091,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1091,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1091,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Дәмді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 620,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 567,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 053,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 778,0,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -158,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 158,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қожа ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 622,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 727,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 895,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 191,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 569,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,4 мың теңге:

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 116 344,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 745,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 112 598,7 тысячи тенге;
2) затраты – 116 929,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 585,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 585,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 8 ноября 2021 года
№ 68
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 8 января 2021 года
№ 411
Бюджет села Буревестник на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Қарамеңді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 116 344,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 745,9 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 112 598,7 мың теңге;
2) шығындар – 116 929,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 қарашадағы
№ 68 шешіміне
1-қосымша
Науырзым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 411 шешіміне
1-қосымша
Буревестник ауылының 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер